מדיניות משלוחים והחזרות

משלוחים

 1. ימי אספקת מוצרים הינם בין הימים א’-ה’, למעט ימי שישי, ערבי חג ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים.
 2. אספקת מוצרים תיעשה בתוך מספר ימים ממועד ביצוע ההזמנה באתר (עד 7 ימי עסקים למזמינים בארץ ועד 14 ימי עסקים למזמינים מחו”ל).
 3. מפעילי האתר לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת מוצרים במקרים הבאים: כוח עליון, מלחה, פעולות איבה, מצבי חירום, נזקי טבע, שביתה של שירותי הדואר, השבתה, תקלות במערכת התקשורת, וכן עקב כל סיבה אחרת שאינה בשליטת בעלי האתר.

החזרות וביטולים

 1. משתמש שמעוניין לבטל עסקה לאחר שכבר השלים את ההזמנה באתר ולפני שהמוצר נשלח אליו, יכול לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול טלפונית לשירות הלקוחות בטלפון: 053-431-4339. במצב כזה המשתמש יזוכה בסכום הרכישה כולל דמי המשלוח.
 2. לקוח המעוניין לבטל עסקה לאחר שכבר נשלח אליו המוצריהא רשאי לבטל את העסקה באמצעות השבת המוצר לחנות וזאת בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר לידיו ובתנאי שהמוצר מוחזר עם התווית המקורית ושלא בוצע בו כל שימוש, ובמקרה כאמור, מסכום ההחזר ינוכו 50 ₪ עבור הוצאות אריזה ומשלוח.
 3. לקוח שקיבל מוצר ורוצה להחליפו,יכול לעשות זאת תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר.
 4. החזרה/החלפה של המוצר תהא באריזתו המקורית עם התווית שעליו ומבלי שנעשה בו שימוש. מוצר שנעשה בו שימוש ו/או מוצר לא תקין לא תתאפשר החלפתו ו/או החזרתו.
 5. החזרת מוצר ו/או החלפתו תתבצע ע”י משלוח המוצר בדואר לחנות או הבאתו ע”י הלקוח לחנות. ככל וברצון הלקוח להחזיר ו/או להחליף מוצר ללא הגעה לחנות או משלוח בדואר, אלא ע”י שליח של בעלי האתר, יהיה על הלקוח לשלם לבעלי האתר 60 ₪ עבור הוצאות שליח אשר יגיע לבית הלקוח לצורך החלפה ו/או החזרה של המוצר.
 6. החזר כספי בגין החזרת מוצר יתבצע בהתאם לדין ולאמצעי התשלום שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע באותם התנאים של העסקה המקורית (עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). כל החזר/זיכוי מצריך ומחייב הצגת חשבונית הרכישה.
 7. מוצרים שנרכשו במסגרת מבצעים ו/או סוף עונה, ניתנים להחזרה/החלפה ע”י הלקוח תוך 48 שעות מיום קבלתם. למען הסר ספק האמור בסעיף זה כפוף ליתר הוראות תקנון זה בדבר הביטולים וההחזרות.
 8. מובהר כי על פי סעיף 6(9)לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א 2010 לעניין הגבלת זכות הביטול ולאור הנחיות משרד הבריאות -הלבשה תחתונה לרבות חלקים תחתונים שלבגדי ים – אינם ניתנים להחזרה ו/או החלפה ולא יינתן החזר כספי בגינם, ולכן הוראות סעיפים 20-25 לעיל אינן חלות על מוצרים אלה.לעומת זאת, חלקים עליונים של בגדי ים ניתנים להחלפה/החזרה עפ”י המדיניות כאמור לעיל, ובתנאי שהפריט אינו פגום ולא נעשה בו כל שימוש. במקרה כזה לא ניתן לקבל זיכוי כספי אלא מוצר זהה לאחר החלפת המידה ו/או אפשרות להשתמש בסכום אשר שולם על ידי הלקוח באתר בעת הרכישה בניכוי דמי משלוח ששולמו על ידי הלקוח.